                    Enhet: DP700A7D-S04IT (DP700A7D-S04IT)
                    2203-005482 Keramikkondensator 100nF, 10%, 10V, X5R, TP, 1005
                    I lager
                    8,-KÖP
                    0404-001595 Schottky-diod,B2100,100V,2000mA,SMB,TP
                    I lager
                    13,-KÖP
                    3903-000444 Nätsladd,DT,EU/KR,CP3,IEC320 C5,25
                    161,-KÖP
                    Nätkabel svart
                    Nätkabel svart
                    71,-KÖP
                    19V-4,74A-90W PSE50080 EU Nätadapter
                    287,-KÖP
                    HT1303963 Nätkabel HL-013+HL-052S PT02
                    147,-KÖP
                    2007-007942 R-chip 1MΩ, 1%, 1/16W, DA, TP, 1005
                    14,-KÖP
                    2203-007456 1000nF-25V kondensator SMD, 10%, X5R, TP, 1005
                    23,-KÖP
                    0401-000132 Signaldiodbav99, 70V, 215M